zdj-1-o-nas-1-1176x800

O nas

Nazwa marki powstała z dwóch słów: „scrubs” określający potocznie odzież medyczną  oraz „logos”  z j. gr. oznaczający naukę.

Jako marka wykorzystujemy naukę i doświadczenie w branży medycznej tworząc nowoczesną, wygodną i bardzo funkcjonalną odzież dla pracowników służby zdrowia.

Nasza historia

Firma została założona w 2018 roku przez farmaceutkę, która  z miłości do zawodu rozpoczęła misję tworzenia projektów, które będą łączyć w sobie wygodę, funkcjonalność i innowacyjność.

Kreujemy nowe trendy w branży medycznej dążąc do tego by każdy specjalista czuł się w naszej odzieży wyjątkowo, komfortowo i nowocześnie.

zdj-2-o-nas
zdj-3-o-nas-1176x800

Dlaczego warto wybrać SCRUBSCOLOGY?

Tworząc naszą odzież podchodzimy z dbałością o każdy szczegół wykonania. Nasze produkty są wykonane z innowacyjnego materiału, który jest ekskluzywną tkaniną nowej generacji. Każdy z naszych modeli cechuje nie tylko elegancja, ale i funkcjonalność, tak aby sprostać wymaganiom dnia pracy i poza nim. Tworząc naszą odzież pragniemy Cię inspirować do podejmowania nowych wywań.

Z dbałością o środowisko

W trosce o naszą planetę, świadomi odpowiedzialności wprowadzamy do naszej firmy ekologiczne rozwiązania. Stworzyliśmy worki wykonane w 100% z materiału z recyklingu aby dzięki swojej multifunkcyjności służyły branży medycznej nie tylko w pracy ale w życiu codziennym.

zdj-4-o-nas