personalizacja2

Personalizacja

Do naszej bogatej kolekcji odzieży dodaliśmy dodatkową usługę personalizacji  poprzez umieszczenie haftu z imieniem i nazwiskiem bądź logotypu firmy. Dzięki temu dodatkowi każdemu fartuchowi lub bluzie możemy nadać indywidualny charakter. 

Dodanie jednakowego elementu w postaci loga  daje możliwość  stworzenia spójnego wyglądu wszystkich pracowników, co wpływa nie tylko na estetykę i prestiż firmy, ale też na profesjonalny odbiór przez Państwa pacjentów i klientów.

Etapy personalizacji haftu:

  • Wybór odpowiedniego produktu i umieszczenie w koszyku.
  • Wybór odpowiedniej opcji przez wpisanie tekstu haftu. W przypadku loga- zaznaczenie tej opcji przy zakupie i wysłanie meilem na adres : shop@scrubscology.com w tytule wpisując numer zamówienia.
  • W przypadku haftów imiennych prosimy o wybór poniżej dostępnych kolorów nici.
  • W przypadku wykonania projektu loga skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia projektu i miejsca wykonania haftu.
personalizacja_haft
personalizacaj3

Koszt loga firmy składa się z jednorazowego projektu graficznego plus wykonanie jednego haftu. Przy  większych zamówieniach koszt ustalamy indywidulanie. W takim przypadku  prosimy o kontakt pod adresem meilowym shop@scrubscology.com

W przypadku bardzo skomplikowanych i dużych haftów zastrzegamy sobie prawo do podniesienia ceny . W takiej sytuacji skontaktujemy się z Państwem w celu zaproponowania dogodnego rozwiązania.

Personalizacja haftu wydłuża okres zamówienia o kolejne  14 dni.

Odzież z wykonanym haftem nie podlega ani wymianie ani zwrotowi.